Termiczny kubek do kawy Series 2 czerwony klon 500 ml - Chilly's Bottles

Termiczny kubek do kawy Series 2 Chilly’s - ciesz się pyszną, świeżą kawą w każdym miejscu. Kubki Chilly’s to nie tylko dbałość o środowisko, ale także świetny design i użyteczność.

C500S2MRED
Stan: Wysyłka do 14 dni

185,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kubek termiczny Series 2 Chilly’s

1. Kubki zostały wykonane ze stali typu 304, która nie zmienia smaku napoju i jest wolna od BPA.
2. Dzięki technologii podwójnej ściany, która doskonale izoluje ciepło nie musisz się obawiać czy trzymając kubek z gorącą kawą poparzysz palce, a Twoja kawa pozostanie gorąca aż do 4 godzin.
3. Lepsze doświadczenia z picia – pokrywka posiada innowacyjny mechanizm obrotowy, który jest szczelny (nie ma gwarancji 100% szczelności) i. dodatkowo sprawia, że picie w drodze będzie łatwe i bezpieczne.
4. Zabezpieczenie przed mikrobami – wszystkie elementy produktów z kolekcji Series 2, do których przykładamy usta, aby się napić, posiadają technologię, która redukuje drobnoustroje o 99,99%, dzięki czemu nasze produkty są jeszcze bardziej bezpieczne.
5. Powierzchnia antypoślizgowa – wykonana z gumy, dodatkowo sprawiła, iż stawiając nasz produkt na stole nie usłyszysz nic poza ciszą, taka subtelna zmiana, którą docenisz z czasem

Nagrody: Reddot 2021

Produkt nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce.
Produktu nie wolno wkładać do lodówki czy mikrofalówki.
Kubek z racji posiadania ustnika i odpowietrzacza nie jest w 100% zabezpieczony przed rozlewaniem się płynów, dlatego należy zachować ostrożność pijąc gorące napoje.

Opis

StylNowoczesny
KolekcjaChilly's Series 2
Pojemność500 ml
Średnica7,75 cm
Kolorczerwony klon
Materiałstal nierdzewna
Mycie w zmywarce:nie
Używanie w mikrofali:nie

Produkty powiązane

Nowość Promocja