Zestaw obiadowy 12 sztuk - Joyn Denim Blue

Zestaw obiadowy dla 4 osób z kolekcji Joyn Denim Blue od Arzberg to radość i wspólnota. Radość z bycia razem, spożywania posiłków i spędzania czasu w szczęściu. Drobne pionowe reliefy nadają porcelanie niepowtarzalną strukturę. Joyn od Arzberg - wspólna radość razem, jedzenie, cieszmy się!

Tworzy ciekawy zestaw w połączeniu z innymi talerzami i miseczkami w pozostałych kolorach.

Zestaw 12 szt. zawiera:

  • 4 x talerz płaski 20 cm
  • 4 x talerz płaski  27 cm
  • 4 x miska 16 cm
44020-640211-28650
Stan: Wysyłka do 19dni

Bezpłatna dostawa
970,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylNowoczesny
KolekcjaJoyn Denim Blue
KolorDenim Blue
Materiałporcelana
Mycie w zmywarce:tak
Używanie w mikrofali:tak
Zestaw12 sztuk dla 4 osób

Produkty powiązane

Nowość Promocja