Pocztówka O solo mio - Rosina Wachtmeister

Pocztówka o wymiarach 14,5 x 10 cm z motywem O solo mio z kolekcji Arte Grafica Rosiny Wachtmeister. Pocztówka metalowa z dopasowaną kopertą.
Kolekcja z kotami Rosiny Wachtmeister to kolorowe akcenty dla przytulnego domu, na które składają się wysokiej jakości ozdoby i akcesoria: romantyczne latarnie z filigranowymi oknami, obrazki, figurki, ale także porcelanowe i szklane naczynia wykonane z najwyższej klasy materiałów.

66-851-77-1
Stan: Wysyłka do 14 dni

17,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Rosina Wachtmeister - jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
„Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRosina Wachtmeister
KolekcjaKoty - Arte Grafica
Szerokość14,5 cm
Wysokość10 cm
MateriałPapier i metal
Uwagiw komplecie koperta

Produkty powiązane

Nowość Promocja