Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Buteleczka do zestawu do przypraw zaprojektowana przez Ettore Sottsass dla Alessi. Wykonana ze szkła i stali nierdzewnej.
Data dostępności:
Buteleczka na olej lub ocet - Ettore Sottsass
Buteleczka do zestawu do przypraw zaprojektowana przez Ettore Sottsass dla Alessi. Wykonana ze szkła i stali nierdzewnej.
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
Kolekcja Alessi wyróżniała się wysoką jakością swoich produktów i nowoczesnym minimalizmem, które wniosą nowoczesnego charakteru do każdego domu. Alessi zaskakuje i zachwyca oferując gamę zaskakujących i innowacyjnych elementów. Niepowtarzalne i innowacyjne wzornictwo a jednocześnie użytkowe produkty.
Ettore Sottsass - urodzony w Innsbrucku w 1917 roku, jest znany na całym świecie jako jeden z inicjatorów rewolucji w architekturze i projektowaniu, który odszedł od sztywnego funkcjonalizmu lat przed i po II wojnie światowej. Wielki i wpływowy mistrz włoskiego designu, energia jego języka i witalność jego koloru i linii kontrastują ostro z wszelkim intelektualizmem i sztywnością. Umarł w grudniu 2007 roku.
Styl | Nowoczesny |
Projektant | Ettore Sottsass |
Pojemność | 0,2 l |
Średnica | 5,8 cm |
Wysokość | 16,5 cm |
Kolor | srebrny |
Materiał | stal nierdzewna, szkło |
Uwagi | buteleczka na olej lub ocet |