Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Wesoły i kolorowy kieliszek na jajko Cico zaprojektowany przez Stefano Giovannoni i stworzony przez Alessi. Oryginalny kształt i pomysł, kieliszek z łyżeczką i solniczką w czapeczce. Dzieci będą uwielbiać jeść jajko na miękko :)
Data dostępności:
Kieliszek do jajka Cico biały - Stefano Giovannoni
Wesoły i kolorowy kieliszek na jajko Cico zaprojektowany przez Stefano Giovannoni i stworzony przez Alessi. Oryginalny kształt i pomysł, kieliszek z łyżeczką i solniczką w czapeczce. Dzieci będą uwielbiać jeść jajko na miękko :)
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
Kolekcja A di Alessi - najlepsze współczesne wzornictwo w dostępnych cenach. Wielcy projektanci międzynarodowego designu tworzą ekskluzywne kolekcje o wysokiej jakości dla wszystkich budżetów. Kolekcje A di Alessi są pełne sprytnych i zabawnych przedmiotów. Pozwalają na stworzenie pięknego stołu każdego dnia, bez rozbijania banku. Kolekcje o prostym i eleganckim designie wzorowane są na podstawowych formach i czystych liniach.
Stefano Giovannoni urodzony w La Spezia w 1954 r. Stefano jako architekt i projektant uczył się na uniwersytecie we Florencji. Na początku lat 80. założył King-Kong Production Group wraz z Guido Venturini. Jego wybuchowy talent umożliwia mu ucieleśnienie złożonego systemu "kodów afektywnych" w swoich projektach. To wspaniałe podejście zdobyło mu tytuł "Super i popularnego" projektanta w latach 90-tych. Projektant techniczny par excellence ma wzornictwo przemysłowe w swoim DNA i zdolność rozumienia opinii publicznej, jak żaden inny projektant wspomniany w tym katalogu. Jego projekty rozpoczęły się od "Girotondo" (1989 opracowanego z Guido Venturini) i pierwszych przezroczystych obiektów z tworzywa sztucznego z serii "Family Follows Fiction" (1993). Ogromna liczba jego pozycji znajduje się w katalogach "Officina Alessi", "Alessi" i "A di Alessi".
Styl | Ponadczasowy |
Projektant | Stefano Giovannoni |
Dzieło | Cico |
Wysokość | 11,5 cm |
Kolor | biały |
Materiał | żywica termoplastyczna |