Pojemnik na przyprawy Colombina fish - Dorina i Massimiliano Fuksas

Solniczka lub pieprzniczka Colombina fish zaprojektowana w studiu Doriny i Massimiliano Fuksas dla Alessi ze stali nierdzewnej. Kształt ryby, subtelny dodatek na przyprawy na stole, nadaje nowoczesny i stylowy wygląd. 

FM24
Stan: Wysyłka do 14 dni

235,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Oficyna Alessi to ekskluzywne, innowacyjne i eksperymentalne produkty przeznaczone dla osób, które uwielbiają połączenie użyteczności z minimalistycznym stylem wykonania.

Studio Fuksas, prowadzone przez Massimiliano i Dorianę Fuksas, jest jedną z najwybitniejszych międzynarodowych firm architektonicznych na świecie. W ciągu ostatnich 40 lat firma opracowała innowacyjne podejście dzięki zaskakująco szerokiej gamie projektów, od interwencji miejskich po lotniska, od muzeów po centra kulturalne i przestrzenie dla muzyki, od centrów kongresowych po biura, od wnętrz po kolekcje projektów. Posiadając główną siedzibę w Rzymie, Paryżu i Shenzhen, zatrudniając 170 profesjonalistów, praktyka zrealizowała ponad 600 projektów i pracowała w Europie, Afryce, Ameryce, Azji i Australii, otrzymując liczne międzynarodowe nagrody.

Opis

StylNowoczesny
ProjektantDorina i Massimiliano Fuksas
KolekcjaColombina
Długość7,4 cm
Szerokość4,5 cm
Wysokość4,25 cm
Kolorsrebrny
Materiałstal nierdzewna

Produkty powiązane

Nowość Promocja