Figurka Anioł Niebiaski Anioł - Czub na Choinkę 21cm

Anioł, który może być zwieńczeniem bożenarodzeniowego drzewka, wykonany najwyższej jakości porcelany Lladro. Figurka niebiańskiego muzyka ozdobiona jest złotem w matowym wykończeniu. Porcelana biskwitowa z elementami szkliwionych - błyszczących dekoracji. Anioł cały rok jest ozdobą wnętrz, a na czas świąt ozdabiać choinkę, jako "czub choinkowy".

 

01007728
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
1 457,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

StylNaturalistyczny
ProjektantFrancisco Cuesta
Rozmiar21x9 cm
Materiałporcelana
Projekt z roku2012

Produkty powiązane

Nowość Promocja