Talerz porcelanowy 36cm Zodiak Alfons Mucha

Talerz z porcelany z reprodukcją obrazu Zodiak Alfonsa Muchy , który wykonała marka Goebel. Talerz można powiesić na ścianie, posiada uchwyt. W załączeniu certyfikat świadczący o najwyższej jakości produktu.

Edycja limitowana 999szt.

66-489-34-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
695,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Alfons Maria Mucha (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach, zm. 14 lipca 1939 w Pradze) − czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siècle'u.Twórczość Muchy łączy tradycje bizantyjskie i współczesne. Znakiem rozpoznawczym Muchy są grafiki kobiet w stylu belle époque – wyidealizowana postać pięknej kobiety otoczonej naręczem kwiatów i liści, symbolami i arabeskami.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoZodiak
ArtystaAlfons Mucha
Rozmiar36cm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe
Nowość Promocja