REGULAMIN OFERTY „LETNIA PROMOCJA”  ZAKUP W SKLEPIE INTERNETOWYM

1.Promocja obowiązuje w dniach 19.06.-30.09.2020 w salonie stacjonarnym Manufaktura Stylu oraz w sklepie on-line.

2. Uczestnikami Promocji mogą być wszyscy Klienci, którzy w okresie jej trwania dokonają zakupu towarów stanowiących ofertę promocyjną.

Promocją objęte są produkty Rosenthal z kolekcji: „Maria Biała”, „Maria Crystal”, „Sanssouci Elfenbein Gold”, „Sanssouci White”, „Jade”, kasety Sambonet.

3. ZASADY ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM:

- Klient dokonujący zakupu z kolekcji:

Biała Maria  https://manufakturastylu.pl/163-rosenthal-maria-biala

Maria Kryształowa https://manufakturastylu.pl/171-maria-krysztalowa

Sanssouci Gold https://manufakturastylu.pl/172-sanssouci-gold

Sanssouci White https://manufakturastylu.pl/555-sanssouci-white

na minimalną kwotę 3500 pln z grupy produktów wyszczególnionych w punkcie 2 regulaminu, ma prawo do bonu rabatowego na 1000pln.

Przykład:

- przy zakupie za 3500 pln , Klient otrzymuje prawo do bonu rabatowego pomniejszającego zakupy o 1000pln , czyli do kwoty 2500pln.

- przy zakupie za 7000pln, Klient otrzymuje prawo do bonu rabatowego pomniejszającego zakupy o 2000pln , czyli do kwoty 5000pln.

- przy zakupie za 10500pln, Klient otrzymuje prawo do bonu rabatowego pomniejszającego zakupy o 3000pln , czyli do kwoty 7000pln.

- przy zakupie za 14000pln, Klient otrzymuje prawo do bonu rabatowego pomniejszającego zakupy o 4000pln , czyli do kwoty 10000pln.

4. W przypadku, gdy wartość wybranych towarów przekracza wartość bonusu, Klient zobowiązany jest do pokrycia różnicy. W przypadku gdy wartość wybranych towarów jest mniejsza niż wartość bonusu różnica nie jest zwracana Klientowi.

5. Refundacja bonu oraz wypłata pieniężna nie jest możliwa.

6. Treść regulaminu dostępna jest na stronie www.manufakturastylu.pl

7. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.

8. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Promocji.

9. Organizator ma prawo wprowadzenia zmian do regulaminu – pod warunkiem, że zmiany te nie naruszą praw nabytych Uczestników Promocji.

10. Płatności można dokonać za pośrednictwem przelewu tradycyjnego lub poprzez platformę Przelewy24.

11. Realizacja zamówienia będzie dokonana po zaksięgowaniu płatności, o szczegółach Klient będzie informowany przez obsługę sklepów online.

12. Promocje i rabaty nie łączą się. Zamówienie mające brać udział w akcji Letnia Promocja nie może zawierać produktów z rabatem lub w cenach promocyjnych.


Nowość Promocja