REGULAMIN OFERTY LATO Z KLASYKĄ 2019
ZAKUP W SKLEPIE INTERNETOWYM

1. Promocja obowiązuje w dniach 21.06.2019 – 23.09.219 w sklepie stacjonarnym oraz sklepie on-line Manufaktura Styl - autoryzowanym salonie Rosenthal.

 

2. Uczestnikami Promocji mogą być wszyscy Klienci, którzy w okresie jej trwania dokonają w placówkach handlowych Rosenthal, biorących udział w akcji, zakupu towarów stanowiących ofertę promocyjną.

 

Promocją objęte są wszystkie produkty z kolekcji: Maria Biała, Maria Crystal, Sanssouci Gold, Sanssouci Białe, Divino, kasety Sambonet; promocja nie obejmuje zestawów upominkowych(B2B).

 

3. Zasady zakupów w sklepie internetowym:- klient dokonujący zakupu na minimalną kwotę 2500pln z grupy produktów wyszczególnionych w punkcie 2 regulaminu, ma prawo do bonu na zakup produktów z całej oferty sklepu internetowego o wartości 1000pln. W uwagach do zamówienia należy wpisać hasło promocji: Lato z Klasyką. Klient otrzyma mailem bon na kwotę 1000pln.

Bon należy wykorzystać składając następne zamówienie w sklepie internetowym w ciągu 24 h. W rubryce „uwagi do zamówienia” należy wpisać numer zamówienia, w którym dokonano pierwszego zakupu (o wartości 2500pln) oraz użyć bonu wpisując go w podsumowaniu koszyka.

 

Przykład:- przy zakupie za 2500pln Klient otrzymuje prawo do zakupu towaru o wartości 1000pln; przy zakupie za 5000pln Klient otrzymuje prawo do zakupu towaru o wartości 2000pln.

 

4. Otrzymany bon uprawnia Klienta do wybrania w kwocie 1000pln dowolnych produktów tylko i wyłącznie z oferty Rosenthal - https://manufakturastylu.pl/162-rosenthal .

 

5. Klient zobowiązany jest do wykorzystania bonusu w tym samym sklepie internetowym, w którym dokonał zakupu promocyjnego (2500pln) .

 

6. W przypadku, gdy wartość wybranych towarów przekracza wartość bonu, Klient zobowiązany jest do pokrycia różnicy. W przypadku, gdy wartość wybranych towarów jest mniejsza niż wartość bonu różnica nie jest zwracana Klientowi.

 

7. Refundacja bonu oraz wypłata pieniężna nie jest możliwa.

 

8. Towar zakupiony w promocji nie podlega zwrotowi i wymianie.

 

9. Treść regulaminu dostępna jest na stronie www.manufakturastylu.pl

 

10. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.

 

11. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Promocji.

 

12. Organizator ma prawo wprowadzenia zmian do regulaminu –pod warunkiem, że zmiany te nie naruszą praw nabytych Uczestników Promocji.

 

13. Promocje i rabaty nie łączą się. Zamówienie mające brać udział w Promocji Letniej nie może zawierać produktów z rabatem, lub w cenach promocyjnych.

 


Nowość Promocja