Maria Poinsecja 

Dla miłośników „Białej Marii” Rosenthal przygotował świąteczną wersję, serwis ozdobiony został „Gwiazdą betlejemską”. Urozmaicenie świątecznej zastawy z białej porcelany poprzez dodanie kilku kontrastujących elementów z intensywnie czerwonym kwiatem i zielonymi liśćmi w charakterystycznej świątecznej kolorystyce. Piękna dekoracja stołu na świąteczną kolację.

 • Obniżka! Szybki podgląd Rosenthal
  Dostępny. Wysyłka 24h
  Miseczka do musli z kolekcji Maria Poinsecja od Rosenthal. Piękna świąteczna dekoracja. Klasyczna kolekcja Biała Maria wykonana z białej porcelany marki Rosenthal ozdobiona  „Gwiazdą betlejemską”. Na obrzeżach, charakterystyczny kwiatowy relief. Bogata w elementy i dodatki kolekcja zachwyca od dziesiątek lat. Elegancki i dostojny wzór Marii umili każdy posiłek i spotkanie przy stole.
  Rosenthal
  Obniżka!
  120,00 zł 102,00 zł
 • Obniżka! Szybki podgląd Rosenthal
  Dostępny. Wysyłka 24h Bezpłatna dostawa
  Tortownica z kolekcji Maria Poinsecja od Rosenthal. Piękna świąteczna dekoracja. Klasyczna kolekcja Biała Maria wykonana z białej porcelany marki Rosenthal ozdobiona  „Gwiazdą betlejemską”. Na obrzeżach, charakterystyczny kwiatowy relief. Bogata w elementy i dodatki kolekcja zachwyca od dziesiątek lat. Elegancki i dostojny wzór Marii umili każdy posiłek i spotkanie przy stole.
  Rosenthal
  Obniżka!
  798,00 zł 678,30 zł
 • Obniżka! Szybki podgląd Rosenthal
  Dostępny. Wysyłka 24h
  Miska na nóżce z kolekcji Maria Poinsecja od Rosenthal. Piękna świąteczna dekoracja. Klasyczna kolekcja Biała Maria wykonana z białej porcelany marki Rosenthal ozdobiona  „Gwiazdą betlejemską”. Na obrzeżach, charakterystyczny kwiatowy relief. Bogata w elementy i dodatki kolekcja zachwyca od dziesiątek lat. Elegancki i dostojny wzór Marii umili każdy posiłek i spotkanie przy stole.
  Rosenthal
  Obniżka!
  200,00 zł 170,00 zł
Nowość Promocja