Filiżanka 0,1l do mokki ze spodkiem Ex Libris Michael Parkes

Filiżanka ze spodkiem do mokki z porcelany z firmy Goebel, zdobiona jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego artysty Michaela Parkes'a - Ex Libris. Pojemność filiżanki to 0,1l. Zapakowana jest w eleganckie pudełko wraz z certyfikatem potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

67-020-44-7
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
150,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa. Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Michael Parkes
- mistrz magicznego realizmu. Jest nie tylko rzeźbiarzem i litografem, ale przede wszystkim liderem magicznego realizmu w malarstwie. Od wielu dekad celebruje sukcesy w świecie sztuki. Niezwykłą cechą twórczości Parkesa jest to, że metafizyczne i duchowe elementy są połączone z naszą codzienną rzeczywistością. Jego prace wywołują tajemniczą atmosferę, idąc w parze zarówno z mitologią i filozofią wschodu. Parkes (Amerykanin, urodzony w 1944 roku), obecnie dzieli swój czas między USA, Hiszpanię i Indie.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoEx Libris M. Parkes
ArtystaMichael Parkes
Rozmiarwys. 10 cm, 0,1l
Materiałporcelana
Nowość Promocja