Filiżanka kombi 0,5l Sen Motyla Rosina Wachtmeister

To jest to! Duża, bo o pojemności 0,5l, filiżanka do herbaty, kawy z mlekiem czy cappuccino z motywem obrazu ulubionych kotów, wykonana z porcelany Goebel. W rocznicę 20-lecia współpracy Rosiny Wachtmeister i marki Goebel, projektantka stworzyła nowy wzór Sen Motyla - Sogno di farafalle.
Kolekcja z kotami Rosiny Wachtmeister to kolorowe akcenty dla przytulnego domu, na które składają się wysokiej jakości ozdoby i akcesoria: romantyczne latarnie z filigranowymi oknami, obrazki, figurki, ale także porcelanowe i szklane naczynia wykonane z najwyższej klasy materiałów.

66-860-10-1 W
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
245,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Zaleca się mycie ręczne dla zachowania złotych dekoracji.

O projektancie:
Rosina Wachtmeister
- jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
„Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRosina Wachtmeister
KolekcjaRosina Wachtmeister - koty
Rozmiarwys. 8,5 cm
Pojemność0,5l
MateriałPorcelana Bone China
Mycie w zmywarce:nie zaleca się

Produkty powiązane

Nowość Promocja