X-Mas 

Święta Bożego Narodzenie to czas kiedy możemy sprawić przyjemność najbliższym. Prezenty są nieodzownym elementem każdej choinki. Warto obdowarowć prezentem, który zostanie z nami na dłużej, nie zużyjemy go, ani nie zjemy ;), a będzie pamiątką tego czasu. Porcelana jest szlachetnym materiałem, a przedmioty z niej wykonane są niezwyzykłe i niecodzinne. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć wyjątkowe pomysły na prezenty dla każdego, dla kolekcjonera figurek, zbieracza kubków, smakosza kawy z filiżanek, czy romantycznego przyjaciela, który spędza czas przy nastrojowych świcznikach. Wytwórnie takie jak Villeroy&Boch, Alessi, Rosenthal, Goebel, AS Ćmielów, Lladro czy Kaiser, od lat zaskakują nas nowościami, aby prezenty pod choinką zawsze były wyjątkowe i pięknie zapakowane.

Podarowanie prezentu najbliższym w tym pięknym czasie dla radość nie tylko obdarowanemu, ale także jest to satysfakcja dla nas, kiedy patrzymy, jak spełniamy małe marzenia naszym bliskim. Piękna broszka, naszyjnik czy inny element biżuterii jest mile postrzegany przez kobiety, figurki kolekcjonerskie, kubki i filiżanki są lubiane przez wszystkich, a piękna przytyka, choinkowa zawieszka to wspaniały prezent dla najmłodszych domowników.

Wystrój stołu i dekoracje domu to ważne elementy w okresie świąt. Dają poczucie wyjątkowości tego czasu. Udekorowana choinka ozdobiona różnorodnymi zawieszkami, bombkami, światełkami i łakociami to raczej niezbędny element każdego wnętrza. 

na stronę
Nowość Promocja