Świecznik - Tealight 10cm - Irysy - Vincent van Gogh

67-002-94-9
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
119 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Świecznik - tealight ozdobiony jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego malarza postimpresjonisty Vincenta van Gogha - "Irysy" ('Iris'). Został wykonany ręcznie. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa. Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Vincent Willem van Gogh
(ur. 30 marca 1853, zm. 29 lipca 1890) – holenderski malarz postimpresjonistyczny, którego twórczość dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX w.
Był mało doceniany za życia. Van Gogh zyskał sławę po swej śmierci. Dziś jest powszechnie uważany za jednego z największych malarzy w historii, artystę którego twórczość stanowi istotne źródło sztuki współczesnej. Van Gogh zaczął malować na kilka lat przed ukończeniem 30. roku życia, a swe najbardziej znane dzieła stworzył w ciągu 2 ostatnich lat życia. Jest autorem ponad 2000 dzieł, w tym: 870 obrazów, 150 akwarel i ponad 1000 rysunków i 133 szkiców listowych. Dziś jego liczne autoportrety, pejzaże, portrety i słoneczniki należą do najbardziej rozpoznawalnych i najdroższych dzieł sztuki na świecie.

Opis

StylPonadczasowy
Materiałszkło
Rozmiarwys. 10 cm
KolekcjaArtis Orbis
DziełoIrysy
ArtystaVincent van Gogh

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Świecznik - Tealight 10cm - Irysy - Vincent van Gogh

Świecznik - Tealight 10cm - Irysy - Vincent van Gogh

Napisz opinię

Nowość Promocja